Prasideda devintoji pasaulinė Skaidrumo mokykla

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 02, 2018


Šią savaitę, liepos 2-8 dienomis, Vilniuje vyksta devintoji tarptautinė „Transparency International“ skaidrumo mokykla, kurioje dalyvauja 130 jaunimo lyderių iš daugiau nei 50 pasaulio šalių. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, per devynerius metus subūręs jau daugiau nei 1000 dalyvių.

Savaitės trukmės mokykloje jauni žmonės lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir apraiškas bei kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti didesnio skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams dalyvių įgūdžiams lavinti. Mokyklą atidarys „Transparency International“ pirmininkė Delia Matilde Ferreira Rubio.

Patirtimi su jaunaisiais pasaulio lyderiais taip pat dalinsis geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Airijos, Argentinos, Italijos, Izraelio, JAV, Jungtinės Karalystės, Lietuvos, Meksikos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir Zambijos.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio Universitetu.

Sėkmingai baigę mokyklos kursą universitetų studentai gaus 6 ECTS kreditus, kuriuos galės įskaityti į savo studijų programą.

Šalių, iš kurių atvyko Skaidrumo mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia: www.transparencyschool.org/faq.

Šiemet prie Mokyklos organizavimo prisidėjo „Transparency International“ pasaulinis sekretoriatas, Europos Komisija, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos ambasados, Taivano demokratijos stiprinimui skirtas fondas.

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org

Mokyklos programa: www.transparencyschool.org/programme

Daugiau informacijos: Sergejus Muravjovas | +370 689 97579 | sergejus@transparency.lt Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School