TILS BIBLIOTEKA

TILS bibliotekoje – daugiau nei 600 leidinių anglų, lietuvių ir kitomis kalbomis apie korupciją, korupcijos rizikas ir prevencijos būdus. Mūsų bibliotekoje rasite Transparency International metines ataskaitas, Pasaulio banko,  Europos komisijos, Jungtinių Tautų vystymo programos ir TILS tyrimus, taip pat leidinius apie žiniasklaidos, nevyriausybinio ir privataus sektorių skaidrumą, tikrų įvykių aprašus ir analizes.

Susidomėjote? Peržiūrėkite mūsų turimų leidinių sąrašą čia.

Mūsų bibliotekos taisyklės:

  1. Norėdamas naudotis biblioteka skaitytojas privalo atvykti į „Transparency International“ Lietuvos skyrių (toliau – TILS) ir pateikti galiojantį asmens dokumentą;
  2. Skaitytojas įsipareigoja negadinti pasiskolintos (-ų) knygos (-ų);
  3. Vienu kartu vienam skaitytojui galime išduoti ne daugiau kaip 5 knygas;
  4. Skaitytojas knygą (-as) privalo grąžinti per 30 dienų nuo knygų išdavimo;
  5. Skaitytojas savo parašu TILS bibliotekos lankytojų registre patvirtina, jog pasiskolina konkrečią (-ias) knygą (-as) ir prisiima atsakomybę ją (jas) grąžinti;
  6. Skaitytojui negrąžinus, pametus ar stipriai sugadinus knygas, TILS pasilieka teisę reikalauti atlyginti padarytą žalą.

Norėdami pasiskolinti leidinius, atkreipkite dėmesį į jų statusą turimų leidinių sąraše („yra bibliotekoje“) ir susisiekite su mumis el. paštu: info@transparency.lt  arba telefonu: +370 5 212 69 51.

Primename, jog biblioteka yra mūsų biure Didžiojoje g. 5 – 402, Vilniuje.
Laukiame Jūsų darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.!