„Transparency International“ Lietuvos skyrius pelnė prestižinį antikorupcijos apdovanojimą

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta lapkričio 18, 2019


„Transparency International“ (TI) Lietuvos skyrius sekmadienį laimėjo prestižinį „Amalia“ apdovanojimą. Jis suteiktas už tarptautinę TI Skaidrumo mokyklą – didžiausią tokio pobūdžio renginį pasaulyje, per dešimtmetį į Vilnių subūrusį daugiau nei 1200 jaunų profesionalų iš daugiau nei 120 valstybių.
„Amalia“ apdovanojimus nuo 2015 m. teikia „Transparency International“ judėjimas. Šie apdovanojimai skirti išskirtinį poveikį kuriančioms TI iniciatyvoms bei darbuotojams.
Savaitės trukmės „Transparency International“ Skaidrumo mokykloje dalyviai sužino apie korupcijos priežastis ir ieško būdų, kaip siekti skaidrumo savo aplinkoje. Kasmet savo patirtimi dalinasi geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš viso pasaulio. TILS organizuoja mokyklą bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.
„Esu dėkingas mūsų pasauliniam judėjimui už tokį aukštą įvertinimą. Juk šis apdovanojimas yra savotiškas antikorupcinis „Oskaras“. Džiugu, kai kolegos mano, kad TILS prisidėjo prie gerojo, kitus įkvepiančio pavyzdžio kūrimo. Žinau, kad tai tik dar labiau paskatins mūsų komandą tobulėti, siekiant įtraukti kuo daugiau žmonių į skaidrumo iniciatyvas“, sakė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.


Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School