Naujienų archyvas

Skelbiame atranką reklamos dizainui

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta balandžio 17, 2014


“Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS), įgyvendindamas projektą Nr. EAC-2012-0568 apie nesąžiningus susitarimus sporte (angl. “Staying on side: How to stop match fixing”) rengiasi Lietuvos gyventojų apklausos rezultatų viešinimo kampanijai. Kompanijos kviečiamos teikti siūlymus ir aprašyti įmonės atitiktį iškeltiems kriterijams.

Daugiau apie problemą: TILS 2014 m. tyrimas rodo, kad 55 proc. Lietuvos futbolininkų  ir 30,9 proc. krepšininkų mano, jog išankstiniai susitarimai dėl varžybų eigos arba baigties yra paplitę atitinkamai Lietuvos futbole ir krepšinyje. Pagrindinė priežastis, kodėl sportininkai dalyvauja susitarimuose, jų teigimu, yra noras papildomai užsidirbti. 

Tuo metu reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa rodo, kad 68 proc. gyventojų svarbu, kad sportininkai žaistų sąžiningai ir nesitartų dėl varžybų eigos arba baigties. Dauguma jų būtų pasiruošę imtis socialinių sankcijų, jei sužinotų, kad varžybos yra sutartos.

Visą Lietuvos gyventojų apklausą rasite čia .

Viešinimo kampanijos tikslas- atkreipti dėmesį į nesąžiningų išankstinių susitarimų dėl varžybų eigos ar baigties sporte problematiką bei prisidėti prie problemos prevencijos.

Tikslinė auditorija- Lietuvos sportininkai ir gyventojai.

Rezultatų viešinimas- Didžiuosiuose Lietuvos miestuose ruošiamasi platinti lauko reklamos plakatus, kuriuose būtų nurodyta, kad 68 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad sportininkai žaistų sąžiningai ir nesitartų dėl varžybų eigos arba baigties. Antra žinutė vizuale skirta sportininkams, jos esmė- kad sportininkai žaistų sąžiningai.

Viešinimo kampanijos dizainas ir plakato maketas turi būti atliktas iki 2014 m. gegužės mėn. 12 dienos. 

Sutartis būtų sudaroma 2014 m. balandžio mėn., darbų priėmimo ir perdavimo aktas preliminariai pasirašomas 2014 m. gegužės mėnesio viduryje, atlikus visus sutartyje numatytus darbus.

Orientacinė kaina: ne daugiau nei 4 000 LTL (įskaitant visas susijusias išlaidas ir mokesčius).

Atsiskaitymo sąlygos: visa suma pervedama atlikus visus sutartyje numatytus darbus ir pasirašius darbų priėmimo perdavimo aktą.

Organizacijos/ įmonės bus eliminuotos iš šio konkurso, jeigu jos arba asmenys, turintys atstovavimo, sprendimų priėmimo arba kontrolės galią jose yra res judicata sprendimu teistos už sukčiavimo, korupcijos atvejus, dalyvavimą nusikalstamoje grupuotėje, pinigų plovime ar kitose neteisėtos veiklose. Be to, bus atmesti tie pasiūlymai, kuriuose nebus pateikta šiame kvietime nurodyta informacija.

Pasiūlymas bus atrenkamas pagal žemiau nurodytus kriterijus:

Patirtis panašiose veiklose – 20 balų
Pasiūlyti galimi vizualiniai lauko reklamos plakatų sprendimai- 20 balų
Kaina – 15 balų
Atlikimo laikas – 10 balų

El. laiškus su pasiūlymais, laiško temoje nurodę „[įmonės pavadinimas] pasiūlymas reklamos dizainui“, siųskite adresu rugile@transparency.lt ne vėliau kaip iki 2014 m. balandžio 25 d.  

Iškilus klausimams kviečiame kreiptis adresu rugile@transparency.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School