Naujienų archyvas

Atranka tyrimo rezultatų vizualizavimui

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta balandžio 01, 2014


“Transparency International” Lietuvos skyrius (TILS), įgyvendindamas projektą Nr. EAC-2012-0568 apie nesąžiningus susitarimus sporte (angl. “Staying on side: How to stop match fixing”) rengiasi TILS atlikto tyrimo dizaino sukūrimui. Kompanijos kviečiamos teikti siūlymus ir aprašyti įmonės atitiktį iškeltiems kriterijams.

Daugiau apie problemą:
TILS 2014 m. tyrimas rodo, kad 55 proc. Lietuvos futbolininkų  ir 30,9 proc. krepšininkų mano, jog išankstiniai susitarimai dėl varžybų eigos arba baigties yra paplitę atitinkamai Lietuvos futbole ir krepšinyje. Remiantis gautais atsakymais, įsitraukti į susitarimus dažniausiai pasiūlo buvę arba esami kolegos ir klubų savininkai. Pagrindinė priežastis, kodėl sportininkai dalyvauja susitarimuose, jų teigimu, yra noras papildomai užsidirbti. 

Kas penktas sportininkas teigia nesantis pasirašęs sportinės veiklos sutarties, daugiau nei pusei sportininkų per pastaruosius metus yra tekę laukti atlyginimo, dažniausiai- nuo mėnesio iki trijų.

Tyrimo ataskaitą galite rasti čia .

Rezultatų vizualizacijos ir online ataskaitos dizaino tikslas– naudojant infografikus ir kitas skaitmeninių technologijų priemones patraukliai ir paprastai pristatyti tyrimo duomenis, nesąžiningų išankstinių susitarimų dėl varžybų eigos ar baigties krepšinyje ir futbole problematiką, paplitimą, priežastis, taip pat – vyraujantį sportininkų ir sporto gerbėjų požiūrį į tokius susitarimus. Dizainą ir vizualizacijas parengti dviem kalbom- lietuvių ir anglų. Išverstą informaciją pateiks TILS.

Vizualizacijos ir tyrimo apipavidalinimas turi būti atliktas iki gegužės mėn. pradžios. 

Sutartis būtų sudaroma 2014 m. balandžio mėn. pradžioje, darbų priėmimo ir perdavimo aktas preliminariai pasirašomas 2014 m. gegužės mėnesio pradžioje, atlikus visus sutartyje numatytus darbus.

Orientacinė kaina: 5 000 LTL (įskaitant visas su tyrimo atlikimu susijusias išlaidas ir tyrimo ataskaitos parengimą).

Atsiskaitymo sąlygos: visa suma pervedama atrinktai bendrovei atlikus visus sutartyje numatytus darbus ir pasirašius darbų priėmimo perdavimo aktą. 

Organizacijos/ įmonės bus eliminuotos iš šio konkurso, jeigu jos arba asmenys, turintys atstovavimo, sprendimų priėmimo arba kontrolės galią jose yra res judicata sprendimu teistos už sukčiavimo, korupcijos atvejus, dalyvavimą nusikalstamoje grupuotėje, pinigų plovime ar kitose neteisėtos veiklose. Be to, bus atmesti tie pasiūlymai, kuriuose nebus pateikta šiame kvietime nurodyta informacija.

Pasiūlymas bus atrenkamas pagal žemiau nurodytus kriterijus:

Patirtis panašiose veiklose- 20 balų; Pasiūlyti galimi vizualinių sprendimų variantai- 20 balų; Kaina- 15 balų; Tyrimo atlikimo laikas- 10 balų.

El. laiškus su pasiūlymais, laiško temoje nurodę „[įmonės pavadinimas] pasiūlymas sporto tyrimo rezultatų vizualizavimui”, siųskite adresu rugile@transparency.lt ne vėliau kaip iki 2014 m. balandžio 8 d.  

Iškilus klausimams kviečiame kreiptis adresu rugile@transparency.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School