Naujienų archyvas

Atviros Lietuvos fondas ir Transparency International Lietuvos skyrius surengė konferenciją “Žiniasklaidos vaidmuo konstruojant politinį spektaklį 2“. Konferencijos pranešimus galite rasti skyrelyje "SKAITINIAI".

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta gruodžio 09, 2004


ALF ir TILS užsakymu “Observer Lietuva” atliko priešrinkiminės (2004 m. spalio 2-22 d.) žiniasklaidos stebėseną. Mažiausiai apie penkiasdešimt spaudos rašinių ir TV pranešimų iš stebėtojams užkliuvusiųjų publikacijų pluošto specialistams kelia įtarimą, jog tai yra paslėpta politinė reklama. Surinktą medžiagą lapkričio 21 d. diskusijoje įvertino Lietuvos žiniasklaidos priemonių savininkai, redaktoriai, žurnalistai, žiniasklaidos analitikai, komunikacijos specialistai, Lietuvos žurnalistų sąjungos bei Vyriausios rinkimų komisijos vadovai.

Atviros Lietuvos fondas (ALF) ir Transparency International Lietuvos skyrius (TILS) š. m. gruod˛io 9 d. surengė konferenciją “Žiniasklaidos vaidmuo konstruojant politinį spektaklį 2“. Konferencijoje paslėptos politinės reklamos ir žiniasklaidos korupcijos problematiką nagrinėjo teisininkai, sociologai, viešųjų ryšių specialistai, savo nuomonę išsakė ir politikai.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School