Naujienos
Naujienų archyvas

Intensyvūs seminarai su ekspertais iš Norvegijos

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta gegužės 11, 2015


Vilniaus miesto, Vilniaus raj. ir Šalčininkų raj. savivaldybių Tarybų atstovai ir administracijų vadovai kviečiami į intensyvius antikorupcinius seminarus su ekspertais iš „Transparency International” Norvegijos skyriaus.
Vilniaus m. savivaldybėje seminaras vyks gegužės 20 d.
Vilniaus raj. savivaldybėje -gegužės 21 d.
Šalčininkų raj. savivaldybėje -gegužės 21 d.
Guro Slettemark ir Tor Dolvik pristatys pagrindines rizikas savivaldybių veikloje, su dalyviais aptars pažeidžiamiausias savivaldos sritis: sprendimų priėmimą, pirkimus, interesų konfliktus, pranešimų kanalų funkcionalumą, antikorupcines programas. Susitikimo metu bus analizuojami konkretūs atvejai iš Norvegijos, dalinamasi skandinaviška patirtimi didinant skaidrumą vietos lygmenyje.

Daugiau apie lektorius:

Guro Slettemark yra teisininkė ir antikorupcijos ekspertė iš Norvegijos, kuri jau nuo 2009 m. vadovauja „Transparency International” skyriui Norvegijoje. Prieš tai ji buvo teisingumo ministro patarėja, ilgą laiką taip pat patarinėjo Norvegijos institucijoms, dirbančioms su duomenų apsauga. 2015 m. išrinkta į Norvegijos pensijų fondo Etikos Tarybą (angl. Council on Ethics for the Government Pension Fund Global)

Tor Dolvik yra vyriausiasis patarėjas „Transparency International” Norvegijos skyriuje, prieš tai dirbo patarėju Oslo savivaldybėje bei savivaldą kuruojančioje ministerijoje Norvegijoje. Turi 8 metų konsultavimo patirties privačiame sektoriuje.

Seminaras yra TILS įgyvendinamo projekto „Skaidrios Lietuvos link” dalis, jį remia Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programos įgyvendintojai Lietuvoje – Žmogaus teisių stebėjimo institutas.


Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School