Naujienų archyvas

Išrinkti „Transparency International“ valdybos vadovai

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta spalio 20, 2014


Pasaulinis “Transparency International” narių suvažiavimas išrinko naujus judėjimo vadovus. Valdybos pirmininku tapo buvęs Peru specialusis prokuroras Jose Ugazas, vicepirmininke – “Transparency International” Rusijos skyriaus valdybos pirmininkė Elena Panfilova.

“Žinau, kas yra korupcija ir kaip su ja kovoti. Svarbu, kad niekas nebūtų aukščiau įstatymų”, – metiniame “Transparency International“ tinklo narių suvažiavime, kuriame dalyvavo  daugiau nei šimtas „Transparency International“ nacionalinių skyrių atstovų ir individualių narių, teigė J.Ugazas.

Prieš šešis metus jis vadovavo tyrimui prieš tuometį Peru prezidentą Alberto Fujimori, kuris buvo nuteistas ir šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę 25 metams.

Elena Panfilova vadovauja Valstybinio ekonomikos universiteto antikorupcijos laboratorijai Maskvoje. Abu antikorupcijos ekspertai ne kartą viešėjo Lietuvoje ir skaitė paskaitas tarptautinėje „Transparency International“ skaidrumo mokykloje Vilniuje.

Tarptautinę „Transparency International“ direktorių valdybą sudaro dvylika narių, vienas jų – TI Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School