Naujienų archyvas

Kino teatre "Pasaka" įvyko antrasis TILS jaunimo skaidrumo programos renginys

Atgal į sąrašą
Meniu

TILS

Paskelbta vasario 04, 2011


Vasario 4 d. TILS kino teatre „Pasaka“ susitiko su Mykolo Biržiškos gimnazijos moksleiviais. Susitikimo metu moksleiviai išvydo Paulo Moreiros filmą „Afganistanas: dolerio pėdsakais“ ir diskutavo su TILS atstovais apie korupcijos ir skaidrumo apraiškas Lietuvoje ir pasaulyje. Šios TILS jaunimo programos metu moksleiviai yra supažindinami su korupcijos problematika, jos paplitimu ir pasireiškimo būdais bei geraisiais skaidrumo ir atskaitingumo pavyzdžiais. Renginių metu moksleiviai išvys dokumentinius kino filmus antikorupcine tematika, po kurių vyks diskusijos su TILS atstovais.

Jaunimo skaidrumo iniciatyvos tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi skaidrumu ir atskaitingumu bei įžiebti diskusijas apie skaidrumą ir korupciją tarp pačių moksleivių.Susitikimai vyksta kino teatre “Kino pasaka” (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius) ir Atviros Lietuvos fondo salėje (Didžioji 5). Kino seansai yra nemokami. Kiekviename susitikime galės dalyvauti iki 60 žmonių.

Visus besidominančius šia iniciatyva TILS kviečia rašyti TILS projektų vadovei Neringai Mickevičiūtei į neringa@transparency.lt arba susisiekti tel. 212 69 51.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School