Naujienų archyvas

Kviečiame į seminarą su BBC žurnalistu Paul Myers

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugsėjo 19, 2014


Rugsėjo 27 d. “Transparency International” Lietuvos skyrius ir Nacionalinis Socialinės Integracijos Institutas kviečia į seminarą „Kaip atsekti ir patikrinti internetinius šaltinius?“, kurį ves BBC žurnalistas ir BBC Akademijos lektorius Paul Myers.

Seminaro metu Paul Myers pristatys, kaip verifikuoti internete randamą informaciją, atsekti pirminį jos šaltinį ir sekti vėlesnę informacijos sklaidą. Dalyviai taip pat susipažins su technikomis, leidžiančiomis patikrinti duomenų autentiškumą.

Kaip atsirinkti internete randamą informaciją ir gauti reikalingų duomenų? Kaip sekti organizacijų internete paliekamus pėdsakus ir sužinoti svetainių savininkus?

Paul Myers prie BBC prisijungė 1995 metais, dirbo tokiose laidose ir  programose kaip „Panorama”, “Watchdog”, “National news bulletins”, “BBC World Service “, taip pat BBC radijuje.

P. Myers yra vienas iš BBC Akademijos, organizuojančios mokymus BBC žurnalistams ir kitiems žiniasklaidos atstovams Juntinėje Karalystėje, lektorių.

Seminaras „Kaip atsekti ir patikrinti internetinius šaltinius?“ vyks rugsėjo 27 d. nuo 10.00 iki 13.00 val. “Transparency International“ Lietuvos skyriaus konferencijų salėje (Didžioji g. 5-405, Vilnius).

Registruotis kviečiame iki rugsėjo 26 d. el.paštu rugile@transparency.lt. Renginys nemokamas, vyks anglų kalba.

Seminaras skirtas žurnalistams, žurnalistikos studentams, akademikams ir nevyriausybinių organizacijų atstovams.

Dalyvių skaičius ribotas, pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems dalyviams.

Dėl papildomos informacijos teiraukitės el.paštu rugile@transparency.lt arba telefonu 8 5 212 69 51.

Seminaras finansuojamas iš NVO Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programos .Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School