Naujienos

Kviečiame skirti 1,2 proc. TILS

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta balandžio 15, 2021


Kviečiame prisidėti prie gerųjų skaidrumo pavyzdžių kūrimo skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio TILS.

Ką nuveikėme pernai?
Pernai TILS skirtos paramos (5.263,76 EUR) pagalba padarėme Lietuvos politiką šiek tiek skaidresnę. Atnaujinome duomenis @ www.manovalstybe.info ir pamatėme, jog kas trečias valstybės ir savivaldybės valdomos įmonės vadovas turėjo sąsajų su politine partija. Šiuo skaidrumo įrankiu jau pasinaudojo apie 15 tūkst. aktyvių piliečių. Taip pat pirmą kartą sužinojome, kad 7 iš 10 savivaldybių merų, jų pavaduotojų ir administracijų vadovų skelbė savo darbotvarkes, kurios leidžia geriau suprasti, kiek tariamasi su visuomenės atstovais, priimant sprendimus. 

Skyrėme ypatingą dėmesį savivaldai, kadangi ji – arčiausiai žmonių. Tai – palankiausia terpė kurti geruosius skaidrumo ir gyventojų įtraukimo pavyzdžius. Ypač, kai beveik kas antras gyventojas mano, jog sprendimų priėmimas šalyje yra uždaras. Ką nuveikėme per 2020 m. kviečiame sužinoti glaustoje mūsų veiklos ataskaitoje. Detalias mūsų veiklos ir finansines ataskaitas galite rasti čia.

Norime kartu tęsti pradėtą darbą, tad kviečiame prisidėti prie TILS veiklos skiriant 1,2 proc. iki gegužės 3 d. Jei jau skyrėte 1,2 proc., tačiau norėtumėte prisidėti prie TILS iniciatyvų įgyvendinimo, kviečiame paaukoti TILS. 

Kaip skirti 1,2 proc. GPM internetu?
1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos deklaravimas.vmi.lt ir pasirinkite FR0512 v.4 formą,
2. Laukelyje E1 įrašykite skaičių „2“,
3. Laukelyje E2 nurodykite „Transparency International“ Lietuvos skyriaus identifikacinį kodą „125290167“,
4. Laukelyje E4 nurodykite norimą skirti mokesčio dalies dydį,
5. Laukelyje E5 pasirinkite metus, iki kurių norite paskirti paramą (tokiu būdu parama automatiškai keliaus organizacijai iki nurodyto laikotarpio).

Skirti 1,2 proc. GPM galima iki gegužės 3 d.

Dėkojame Jums!Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School