Naujienų archyvas

Kviečiame teikti paraiškas www.skaidrumolinija.lt tinklalapio darbams atlikti

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta gegužės 09, 2014


Gerbiamieji,

Įgyvendindamas Europos Komisijos finansuojamą tarptautinį projektą „Speak Up: Engaging Citizens in Fighting Corruption in Europe“, „Transparency International Lietuvos skyrius (TILS) kviečia IT kompanijas teikti pasiūlymus Skaidrumolinija.lt tinklalapio priežiūros ir atnaujinimo darbams.

Pasiūlymus teikite iki š. m. gegužės 22 d. Daugiau informacijos – žemiau.

——

Kontekstas:

“Transparency International” Advokatavimo ir teisinės pagalbos centrai (ALAC) teikia nemokamą bei konfidencialą teisinę pagalbą asmenims, susidūrusiems su galimais korupcijos atvejais. ALAC įgalina visuomenę kovoje su korupcija, pasiūlydami paprastą ir patikimą būdą, kaip įsitraukti į kovą su korupciją. Renkant duomenis iš pačių asmenų, identifikuojamos sisteminės problemos bei sudaromos prielaidos imtis atitinkamų veiksmų joms spręsti.

Taip „Transparency International“ skyriai turi galimybę kurti užsiimti strateginiu advokatavimu bei siekti sisteminių pokyčių ne tik viešojoje politikoje bet ir praktikoje. 

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus ALAC iniciatyva „Skaidrumo linija“ susideda iš trijų dalių: internetinio puslapio www.skaidrumolinija.lt, telefonu ir TILS biure teikiamų konsultacijų.

“Skaidrumo linija” siūlo nemokamą teisinę pagalbą bei pagalbą visiems, kurie galimai susidūrė su korupcija ar biurokratizmu. Be to, svetainėje www.skaidrumolinija.lt asmenys kviečiami pažymėti tokius atvejus virtualiame žemėlapyje, taip siekiant rinkti informaciją apie problematiškiausiomis pačių asmenų laikomas sritis.

Pirkimo objektas:

„Transparency International“ Lietuvos skyrius šiuo metu įgyvendina Europos Komisijos finansuojamą tarptautinį projektą „Speak Up: Engaging Citizens in Fighting Corruption in Europe: (projekto numeris HOME/2011/ISEC/AG/FINEC/4000002227),  ir kviečia teikti pasiūlymus šiems Skaidrumolinija.lt tinklalapio priežiūros ir atnaujinimo darbams: 

Techninė priežiūra iki kontrakto pabaigos. Komentaras: tech. priežiūra laikome klaidų pranešimų apdorojimą, periodinį turinio ir veikimo tikrinimą, nemokamas konsultacijas iki 12 val. per mėn. 

Pranešimų siuntimo institucijoms modulis (leidžiantis automatiškai/vienu mygtuko paspaudimu persiųsti svetainėje gautą pranešimą atsakingai institucijai nurodytu el.pašto adresu/pridėti į RSS srautą) 

Institucijų paieškos modulio patobulinimai (patobulintas paieškos modulis leis vartotojams intuityvius institucijų pasirinkimus pagal pirmas raides, o nesuradus norimos institucijos, pridėti naują instituciją) 

Dokumentų pateikimo funkcionalumas (įgyvendintas funkcionalumas leistų prikabinti prie pranešimo formos dokumentus (nuotraukas, riboto dydžio audio ir video bylas, word ir pdf bylas), įrodančius nusižengimo faktą ir saugiai apdoroti gautus dokumentus 

Statistikos modulio patobulinimai – statistikos modulį bus siekiama patobulinti taip, kad galima būtų sekti pranešimų pasiskirstymą pagal institucijas, daryti palyginimus tarp tos pačios srities institucijų, pasirinkti kitokius pjūvius

El.laiškų valdymo modulis – įdiegtas el.laiškų valdymo modulis leis efektyviau pristatyti laiškus, užtikrinti savalaikį el.laiškų pristatymą patobulinti siunčiamų el.laiškų išvaizdą, peržiūrėti statistiką apie išsiųstus, pristatytus, atidarytus laiškus 

Saugumo priemonės – atsižvelgiant į svetainės naudotojų profilį ir elgesio ypatumus, įdiegti papildomas saugumo priemones, garantuojančias saugų duomenų perdavimą, apdorojimą, ir saugojimą, prisijungimo ataskaitų siuntimą 

Programėlė Android tipo išmaniesiems telefonams (sukurta programėlė leis atlikti pagrindinius veiksmus: peržiūrėti naujausius pranešimus, pasiskaityti detalią informaciją apie pranešimą, išsiųsti pranešimą, prikabinti nedidelės apimties bylas prie pranešimo – tiesiai iš telefono) 

Techniniai optimizavimo darbai (įvairūs techniniai darbai – duomenų bazės optimizavimas, statinio kodo ir vizualinių failų papildomas apdorojimas, svetainės talpinimo sprendimų tobulinimas, leidžiantis užtikrinti greitesnį ir našesnį svetainės veikimą bei papildantis svetainės žemėlapį papildomu skirtuku žemėlapiui, kuriame būtų pateikta informacija apie pranešimus apie korupciją iš įvairių institucijų).

Šis pirkimas negali būti dalinamas į atskirus pirkimus. Pasiūlymuose turi būti pateikta išlaidų sąmata, susidedanti iš veiklų atlikimo plano, dienos įkainių bei visų kitų numatomų išlaidų.

Maksimali pasiūlymo suma yra 10 000 EUR (34 528 LTL).

Kontrakto pradžia bei pabaiga: 2014 m. birželio 5 d. – 2014 m. lapkričio 21 d. (terminas yra lankstus ir bus apibrėžtas sutartyje)

Jeigu susidomėjote, kviečiame pateikti pasiūlymus, kuriuose prašome pateikti: 

1. Savo patirties atliekant panašius darbus aprašymą;

2. Siūlomą kaina (išlaidų skirstymą prašome pateikti nurodant dienos kainą, kuri negali viršyti 100 EUR bei aprašymas);     

3. Darbų atlikimo tvarkaraštis;

Mokėjimai: mokėjimai bus padaromi priėmus baigtus darbus, pasirašius darbų priėmimo- perdavimo aktą.

Jei esate suinteresuoti šiuo pasiūlymu, prašome pateikti savo pasiūlymą iki 2014 m. gegužės 22 dienos.

Organizacijos/ įmonės bus eliminuotos iš šio konkurso, jeigu jos arba asmenys, turintys atstovavimo, sprendimų priėmimo arba kontrolės galią jose yra res judicata sprendimu teistos už sukčiavimo, korupcijos atvejus, dalyvavimą nusikalstamoje grupuotėje, pinigų plovime ar kitose neteisėtos veiklose. Be to, bus atmesti tie pasiūlymai, kuriuose nebus pateikta šiame kvietime nurodyta informacija.

Visi pasiūlymai bus vertinami pagal šiuos kriterijus:

Kriterijų aprašymas

Maksimalūs taškai

Patirtis panašiose srityse

20

Kaina ( pasiūlymo  kokybės ir kainos santykis)

10

Visa taškų suma

30

Pasiūlymai siunčiami registruotu paštu šiuo adresu:

“Transparency International” Lietuva
Didžioji g. 5-402, Vilnius, LT- 01128
Lietuva

arba elektroniniu paštu Karoliui Granickui karolis@transparency.lt  ne vėliau nei iki 2014 m. gegužės 22  d.

Siunčiant pasiūlymus registruotu paštu, oficiali išsiuntimo data (kaip nurodoma pašto antspaude) bus laikomas pasiūlymo pateikimo data.

Kvietimo tekstą galite rasti čia: Icon atsisiųsti (284,2 KB)

Papildomi klausimai bei prašymai dėl paaiškinimų turi būti siunčiami ruta@transparency.lt ir karolis@transparency.lt

EC_logo.jpgDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School