Naujienų archyvas

Liepos 4 d. prasidedančioje tarptautinėje skaidrumo mokykloje dalyvaus 120 jaunimo lyderių

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 01, 2016


Kitą savaitę, liepos 4-10 dienomis, Vilniuje vyks septintoji tarptautinė „Transparency International“ skaidrumo mokykla, kurioje dalyvaus 120 jaunimo lyderių iš 60 pasaulio šalių. Mokyklos dalyviai susitiks su „Transparency International“ direktorių valdybos vicepirmininke Elena Panfilova, pasaulinio „Transparency International“ Sekretoriato vadovu Cobus de Swardt, vienu iš šio antikorupcinio judėjimo pradininkų Frank Vogl.

Savaitės trukmės mokykloje jauni žmonės lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir apraiškas bei kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti didesnio skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams dalyvių įgūdžiams lavinti.

Patirtimi su jaunais pasaulio lyderiais dalinsis geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Pietų Afrikos Respublikos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Vokietijos, Airijos, Prancūzijos, Kroatijos, Vengrijos, Italijos ir Lietuvos.

Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio Universitetu.

Sėkmingai baigę mokyklos kursą universitetų studentai gaus 6 ECTS kreditus, kuriuos galės įskaityti į savo studijų programą.

Šiemet prie Mokyklos organizavimo prisidėjo Baltic American Freedom Foundation, Forum SYD, Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, Lenkijos Respublikos ir Prancūzijos ambasados, „Transparency International“ pasaulinis sekretoriatas ir IACC (Tarptautinė antikorupcijos konferencija). Šalių, iš kurių atvyko Vasaros mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia: http://transparencyschool.org/faq/.

Daugiau apie mokyklą:

Sergejus Muravjovas
868997579
sergejus@transparency.lt Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School