Naujienos

Per mėnesį prie NVO registro prisijungė beveik 300 organizacijų

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 18, 2016


Beveik 300 nevyriausybinių organizacijų (NVO) per pirmąjį mėnesį užsiregistravo „Transparency International“ Lietuvos skyriaus sukurtame savanoriškame registre „NVOatlasas.lt“. Iš viso registre jau galima rasti 2292 NVO, veikiančias kultūros ir laisvalaikio, švietimo ir mokslo bei kitose srityse.

Kiekvieną savaitę „NVO atlase“ užsiregistruoja apie 70 organizacijų, Iš viso registre jau yra bent 1185 asociacijos, 867 viešosios įstaigos, 126 labdaros ir paramos fondai, 109 užsienio juridinio asmens ar kitos organizacijos atstovybės.

Registre NVO skelbia, kokiose srityse veikia, kuo konkrečiai užsiima, kas jas remia, kas joms vadovauja, ar ieško savanorių. Dauguma organizacijų užpildo didžiąją dalį prašomos informacijos.

2015 m. TILS atliktos NVO apklausos duomenimis, tik kas 4-ta organizacija viešino savo veiklos ataskaitas, o kas 5-ta – finansines ataskaitas.

Visų Lietuvoje registruotų Všį, asociacijų, labdaros ir paramos fondų sąrašą TILS suteikė Registrų centras. „NVO atlase” organizacijų sąrašas atnaujinamas kasdien pagal Registrų centro duomenis. Organizacijos, norinčios turėti aktyvius profilius ir pristatyti save, turi proaktyviai užsiregistruoti.

Pirmąjį tokio pobūdžio registrą iniciavo ir finansavo Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programa Lietuvoje, įgyvendino – „Transparency International” Lietuvos skyrius.

Kviečiame apsilankyti NVO registre – www.nvoatlasas.lt



Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School