Pranešimai spaudai
Transparency School

Prasideda tryliktoji pasaulinė skaidrumo mokykla

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugpjūčio 08, 2022


Šią savaitę, rugpjūčio 8 – 13 dienomis, virtualiai vyks tryliktoji pasaulinė „Transparency International“ Skaidrumo mokykla, kurioje dalyvaus 100 jaunimo lyderių, akademikų ir ekspertų iš 50 pasaulio šalių. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, nuo mokyklos pradžios jau subūręs daugiau nei 1600 antikorupcija ir skaidrumu besidominčių žmonių iš viso pasaulio.

Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip didinti skaidrumo lygį ir mažinti korupcijos apraiškas savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, patirties dalijimuisi, naujų antikorupcijos tendencijų aptarimui, taip pat – gyventojų, įvairių sričių atstovų įtraukimui į skaidrumo iniciatyvas, siekiant skatinti kokybiškesnį ir labiau pagrįstą sprendimų priėmimą.

Savo patirtimi su dalyviais dalinsis patyrę antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš tokių šalių kaip Argentina, Filipinai, JAV, Jungtinė Karalystė, Kolumbija, Nyderlandai, Taivanas, Ukraina ir kt.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.

Šiemet prie mokyklos organizavimo prisidėjo Taivano fondas demokratijai.

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org
Mokyklos programa: www.transparencyschool.org/programme
Daugiau informacijos: Ingrida Kalinauskienė, info@transparency.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School