Naujienų archyvas

Šiandien "European Radio Network" laidoje TILS vadovas komentavo korupcijos Europos Sąjungoje problemą

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta kovo 08, 2012


Korupcija siurbia visuomenės lėšas ir pamina pasitikėjimą demokratija. 9 iš 10 Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija yra didžiausia mūsų šalies problema. Tai paaiškėjo iš „Eurobarometro“ tyrimo.Organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas sako, kad Europos ir pasaulio lyderės kovos su korupcija srityje yra Skandinavijos šalys (Danija, Švedija, Suomija); tuo metu Lietuva yra Europos Sąjungos vidutiniokė. Pasak jo, Lietuvoje, kaip ir kitose Baltijos šalyse, yra itin paplitusi smulkioji korupcija, ir tuo mūsų šalis gerokai skiriasi nuo kitų ES valstybių, kuriose kur kas didesnė problema – politinė korupcija.

Norėdama pritraukti užsienio verslininkus, maža valstybė turi pateikti save kaip skaidrią valstybę, teigia S. Muravjovas.

Norėdama pritraukti investuotojus, maža valstybė turi būti skaidri, teigia „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas S. Muravjovas.

"European Radio Network" laidos su vedėja Agne Skamarakaite įrašo galite pasiklausyti čia: http://www.euranet.eu/lit/Dossiers/Korupcija/Maza-valstybe-turi-pateikti-save-kaip-skaidria-valstybeDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School