Pranešimai spaudai
Transparency School

Šiemet mokykloje – 110 jaunimo lyderių iš beveik 60 valstybių

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugpjūčio 02, 2021


Šią savaitę, rugpjūčio 2 – 7 dienomis, virtualiai vyks dvyliktoji pasaulinė „Transparency International“ Skaidrumo mokykla, kurioje dalyvaus 110 jaunimo lyderių iš beveik 60 pasaulio šalių. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, nuo mokyklos pradžios jau subūręs daugiau nei 1300 alumnų.

Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti daugiau skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, naujausioms antikorupcijos tendencijoms bei iššūkiams aptarti, taip pat – gyventojų, įvairių sričių atstovų įtraukimui į skaidrumo iniciatyvas per meną ar kitus naujoviškus įtraukimo būdus.

Savo patirtimi su dalyviais dalinsis patyrę antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Airijos, Brazilijos, Čekijos, Indonezijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Kolumbijos, Lietuvos, Meksikos, Paragvajaus, Pietų Afrikos Respublikos, Rumunijos, Šveicarijos, Taivano, Ukrainos, Vokietijos, Zambijos.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.

Šiemet prie mokyklos organizavimo prisidėjo JAV Komercijos departamentas, Taivano fondas demokratijai, Pasaulio jaunimo judėjimas už demokratiją (WYMD), Švedijos tarptautinis liberalų centras (SILC).

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org
Mokyklos programa: www.transparencyschool.org/programme
Šalių, iš kurių atvyko Skaidrumo mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia.

Daugiau informacijos: Ingrida Kalinauskienė, info@transparency.lt.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School