Naujienų archyvas

Skaidrumo mokykla 2015

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 07, 2015


Šią savaitę, liepos 6-12 dienomis, Vilniuje vyksta šeštoji tarptautinė „Transparency International“ skaidrumo mokykla, kurioje dalyvauja 150 jaunimo lyderių iš beveik 60 pasaulio šalių. Mokyklos atidaryme dalyvaus  Transparency International“ direktorių valdybos vicepirminikė Elena Panfilova, dalyviai susitiks ir su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.

Savaitės trukmės mokykloje jauni žmonės sužinos apie korupcijos priežastis ir apraiškas bei kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti didesnio skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams dalyvių įgūdžiams lavinti. Patirtimi su jaunais pasaulio lyderiais dalinsis geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Ukrainos, Kanados, JAV, Jungtinės Karalystės, Kongo Demokratinės Respublikos, Lenkijos, Prancūzijos, Meksikos, Suomijos, Prancūzijos, Rusijos, Kroatijos, Vietnamo, Vokietijos, Indijos, Vengrijos, Airijos, Čekijos ir Lietuvos.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio Universitetu ir „Transparency International“ pasauliniu sekretoriatu.

Už sėkmingą Mokyklos baigimą universitetų studentai gaus 6 ECTS kreditus.

Šiemet prie Mokyklos organizavimo prisidėjo Suomijos Respublikos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lenkijos Respublikos ambasados, „Transparency International“ sekretoriatas ir IACC (Tarptautinė antikorupcijos konferencija).

Šalių, iš kurių atvyko Vasaros mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia .

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School