Naujienos

PRASIDEDA VIENUOLIKTOJI TARPTAUTINĖ SKAIDRUMO MOKYKLA  

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugpjūčio 16, 2020


Šią savaitę, rugpjūčio 17 – 22 dienomis, virtualiai vyks vienuoliktoji tarptautinė „Transparency International“ Skaidrumo mokykla, kurioje dalyvaus 130 jaunimo lyderių iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, nuo mokyklos pradžios jau subūręs daugiau nei 1200 alumnų.

Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti daugiau skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, naujausioms antikorupcijos tendencijoms bei iššūkiams, kilusiems pasaulinės COVID-19 pandemijos metu, aptarti, taip pat – kaip įtraukti gyventojus ir įvairių sričių atstovus į skaidrumo iniciatyvas per meną ar kitus naujoviškus įtraukimo būdus.

Savo patirtimi su dalyviais dalinsis patyrę antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Airijos, Argentinos, Australijos, Brazilijos, Italijos, Ispanijos, JAV, JK, Kanados, Kolumbijos, Lietuvos, Meksikos, Pietų Afrikos Respublikos, Taivano, Ukrainos, Vokietijos ir Zimbabvės.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.

Šiemet prie mokyklos organizavimo prisidėjo Juodosios jūros regioninio bendradarbiavimo fondas, JAV Komercijos departamentas, ESBO Demokratinių institucijų ir žmogaus teisių biuras, Taivano fondas demokratijai, „Transparency International“ pasaulinis sekretoriatas kartu su Vokietijos Federaliniu užsienio reikalų biuru.

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org

Mokyklos programa: www.transparencyschool.org/programme

Šalių, iš kurių atvyko Skaidrumo mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia.

Daugiau informacijos: Ieva Kimontaitė, info@transparency.lt.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School