Naujienos

Stabdome savo dalyvavimą Seimo darbo grupėje Rinkimų kodeksui sudaryti

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugsėjo 01, 2016


„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) stabdo savo dalyvavimą LR Seimo Rinkimų kodeksui sudaryti skirtoje darbo grupėje.

Rinkimų kodeksui sudaryti skirta darbo grupė savo veiklą pradėjo 2011 m. rugsėjo 7 d., o TILS atstovai prie jos prisijungė 2013 m. vasario 6 d. Per visą šios darbo grupės veiklos laikotarpį taip ir nepavyko parengti galutinio Rinkimų kodekso varianto, kuris būtų pateiktas Seimui. Būtent dėl užsitęsusio Rinkimų kodekso rengimo proceso TILS nusprendė nebedalyvauti darbo grupės posėdžiuose.

Primename, kad TILS jau yra pateikusi esminių savo pasiūlymų rinkinį rengiamam Rinkimų kodeksui (šiuos pasiūlymus galite rasti čia). Kviečiame šiuos pasiūlymus įgyvendinti bei į juos atsižvelgti rengiant Rinkimų kodeksą, atitinkamai keičiant ir atskirus dabar galiojančius teisės aktus.

TILS maloniai kviečia darbo grupės narius kreiptis į mūsų organizaciją, jeigu toliau rengiant Rinkimų kodeksą kiltų konkrečių su rinkimų skaidrumu ir finansiniu atskaitingumu susijusių klausimų. Pagal mūsų organizacijos veiklos sritį mielai prisidėsime savo įžvalgomis ir pasiūlymais.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School