Iniciatyvos

TARPTAUTINĖ VASAROS MOKYKLA

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta spalio 07, 2015


„Transparency International“ Skaidrumo mokykla (angl. International  School on Integrity) – savaitės trukmės paskaitų, seminarų bei praktinių užsiėmimų ciklas, kurio metu analizuojama korupcija įvairiuose sektoriuose bei srityse, korupcijos priežastys ir pasekmės, skaidrumas bei kitos su korupcija susijusios temos. Pagrindiniai  mokyklos tikslai yra įvairių regionų studentams bei jauniesiems lyderiams suteikti galimybę mokytis iš žymių antikorupcijos srities ekspertų ir suteikti dalyviams tarpusavio mokymosi ir sąžiningumo kūrimo platformą, kuri sietų tarptautines skaidrumo patirtis. Vasaros mokyklos dalyviai analizuoja korupcijos atsiradimo priežastis ir susipažįsta su praktiniais metodais, ieško būdų, kuriuos panaudojus, visuomenė taptų skaidresnė ir atskaitingesnė.

2017 metų Skaidrumo mokyklos dalyvių žemėlapis:

TISI17_map_web

„Transparency International“ Skaidrumo mokykla susideda iš trijų modulių, kurie apima temas kaip viešasis sektorius, privatus sektorius ir pilietinė visuomenė. Kiekvienas modulis susideda iš teorinio korupcijos aprašymo, kokią įtaką ji turi skirtingoms visuomenės dalims ir kaip antikorupcinės priemonės yra naudojamos praktikoje.

Mokyklos dėstytojai siūlo studentams realią profesinę patirtį ir įtikinamų situacijų analizes, kurie iliustruoja ilgalaikį skaidrumo tvarumą ir naudą. Vedama patyrusių antikorupcijos ekspertų, mokykla siekia sukurti aplinką, kurioje diskusijos apie skaidrumą ir korupciją yra perkeliamos iš aukščiausių viešosios politikos lygmenų į klases ir kasdienes studentų diskusijas.

Universitetų studentai, kurie sėkmingai baigia mokyklos kursą, gauna  6 ECTS kreditus.

Kursų kalba – anglų.

Oficialus tinklapis: www.transparencyschool.org

2013 m. Mokyklos filmukas:

2011 m. Mokyklos filmukas:Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School