Naujienų archyvas

TILS atstovai šiandien susitiko su Gabijos gimnazijos abiturientais 

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugsėjo 29, 2011


Šiandien „Transparency International” Lietuvos skyriaus (TILS) atstovai suorganizavo antrąjį šiais mokslo metais susitikimą su Gabijos gimnazijos mokiniais. Kartu su geografijos mokytoja Irena Kusaite diskutuota apie tai, kas yra korupcija, nuo ko prasideda pokyčiai visuomenėje bei ką bendro turi korupcija ir geografija. Tai – jubiliejinis, jau dešimtasis TILS jaunimo iniciatyvos, prasidėjusios pernai, renginys. Renginių ciklą TILS pradėjo dar praėjusiais mokslo metais, o šiemet į susitikimus kviečiame ir daugiau Vilniaus mokyklų.

Šios iniciatyvos metu moksleiviams rodomas dokumentinis tiriamosios žurnalistikos filmas "Afganistanas: dolerių pėdsakais" (rež. Paul Moreira), o po jo su TILS atstovais diskutuojama apie korupcijos problematiką, jos paplitimą ir pasireiškimo būdus, taip pat moksleiviai supažindinami su geraisiais skaidrumo ir atskaitingumo pavyzdžiais.Susitikimai vyksta programos partnerių – Prancūzų instituto -salėje Didžiojoje g., tačiau TILS atstovai gali atvykti ir tiesiai į mokyklas. Kino seansai yra nemokami.

Šios jaunimo skaidrumo iniciatyvos tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi skaidrumu ir atskaitingumu bei įžiebti diskusijas apie skaidrumą ir korupciją tarp pačių moksleivių. Renginiai bus rengiami visų mokslo metų metu, tad kviečiame mokyklas registruotis elektroniniu paštu ruta@transparency.lt arba tel. 212 69 51.

Nekantriai laukiame naujų susitikimų!Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School