Naujienų archyvas

TILS direktoriaus Ryčio Juozapavičiaus pareiškimas dėl „Respublikos“ ir „Lietuvos ryto“ rašinių apie TILS ir STI iniciatyvą tirti korupciją teisėkūroje.

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta lapkričio 20, 2005


Du dienraščiai tuo pat metu (2004 11 19) paskelbė duomenis apie TILS veiklą, kurie neatitinka tikrovės.

Nei TILS nei aš niekada nesiūlėme VST jokių mokslinių studijų ar etikos kodeksų. Buvęs „Publicum“ darbuotojas Tomas Juknevičius su VST susirašinėjo savo nuožiūra ir savo e-laiško, skirto VST, nederino nei su manimi, nei su kitais TILS aktyvistais.

VST šių metų pavasarį norėjo samdyti mane kaip žiniasklaidos konsultantą savo darbuotojų mokymams. Tačiau VST per tą patį T. Juknevičių man pranešė, kad tokių planų atsisako man viešai suabejojus, ar VST intensyvi reklamos kampanija nėra noras įsiteikti žiniasklaidai, kad ši kritiškai nenagrinėtų Elektros energetikos įstatymo pakeitimo įstatymo?

TILS pateikė Elektros energetikos įstatymo pakeitimo įstatymo ekonominę analizę atskirai nuo STI atliktos teisinės analizės ir nepasakė jokios kitos nuomonės apie šį galimai korupcinį įstatymą, kaip tik tai, kas sakoma šioje svetainėje skelbiamose išvadose, – žr.:

transparency.lt /naujienos.php?news_id=219&PHPSESSID=1847a73286847c43c8158c89d54ffd2e

TILS ir STI pozicijos sutampa tik tiek, kad minėtasis įstatymas yra galimai korupcinis, kad nebuvo atliktas tinkamas įstatymo poveikio vertinimas ir požiūris į įstatymo 43 str. nuostatas.

TILS iš nieko negavo jokio finansavimo šiam projektui.

Pagarbiai,

Rytis JuozapavičiusDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School