Naujienų archyvas

TILS jaunimo iniciatyva Kėdainiuose

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta sausio 23, 2012


Penktadienį TILS projektų koordinatorė Rūta Mrazauskaitė lankėsi Kėdainiuose, kur Kėdainių Jaunimo mokyklos moksleiviams parodė filmo „Afganistanas: dolerių pėdsakais“ ištrauką ir diskutavo apie tai, ar apie korupcijos atvejus pranešantys žmonės Lietuvoje susilaukia visuomenės palaikymo, bei apie tai, ar įmanoma sąžiningai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Po filmo peržiūros Kėdainių švietimo centre „Civito“ akademijos moksleiviams R.Mrazauskaitė pristatė TILS atliktą Lietuvos jaunimo sąžiningumo tyrimą.

Jaunimo iniciatyvos renginių ciklą TILS pradėjo dar praėjusiais mokslo metais, o šiemet į susitikimus kviečiame ir daugiau Vilniaus mokyklų. Šios iniciatyvos metu moksleiviams rodomas dokumentinis tiriamosios žurnalistikos filmas "Afganistanas: dolerių pėdsakais" (rež. Paul Moreira), o po jo su TILS atstovais diskutuojama apie korupcijos problematiką, jos paplitimą ir pasireiškimo būdus, taip pat moksleiviai supažindinami su geraisiais skaidrumo ir atskaitingumo pavyzdžiais, diskutuojama, ar įmanoma šiais laikais būti sąžiningais.

Susitikimai vyksta programos partnerių – Prancūzų instituto – salėje Didžiojoje g., tačiau TILS atstovai gali atvykti ir tiesiai į mokyklas. Kino seansai yra nemokami.

Šios jaunimo skaidrumo iniciatyvos tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi skaidrumu ir atskaitingumu bei įžiebti diskusijas apie skaidrumą ir korupciją tarp pačių moksleivių. Renginiai bus rengiami visų mokslo metų metu, tad kviečiame mokyklas registruotis elektroniniu paštu ruta@transparency.lt arba tel. 212 69 51.

Nekantriai laukiame naujų susitikimų!Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School