Naujienų archyvas

TILS kviečia į antrąją "Žurnalistų pusryčių" diskusiją su Rutgers universiteto (JAV) profesoriumi Jerome Aumente

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta rugsėjo 04, 2009


„Transparency International“ Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti rugsėjo 15 d. vyksiančioje antrojoje renginių ciklo „Žurnalistų pusryčiai“ diskusijoje „Pusryčiai Nr. 2: kaip atpažinti informaciją ir kritiškai atsirinkti tai, kas tikra?“.

Seminare bus aptariami būdai patikrinti pranešimų žiniasklaidai patikimumą ir suvaldyti pseudoinformaciją, nagrinėjama savicenzūra JAV, Europos ir arabų šalių žiniasklaidoje, suteikiant papildomą dėmesį naujausiems žiniasklaidos sprendimams.

Diskusiją ves JAV žiniasklaidos ekspertas, Rutgers universiteto profesorius emeritas ir Žurnalistinių resursų instituto steigėjas Profesorius Jerome Aumente. Profesorius vadovavo daugybei žurnalistų mokymų programų JAV, arabų šalyse, Balkanuose, Centrinėje ir Lotynų Amerikoje bei posovietinio regiono šalyse. Jis konsultavo Fordo, John S. Knight, Vokiečių Marshall ir kitus fondus bei tarptautinę naujienų tarnybą “Amerikos balsas” ir yra daugybės knygų apie žurnalistiką autorius ir bendraautorius.

Renginio vieta – Atviros Lietuvos fondo salė, Didžioji g. 5-400.

Renginys vyks nuo 8.30 iki 10.30 val. Diskusija vyks anglų kalba.

Seminaras yra nemokamas.

Smulkesnės informacijos teirautis: (5) 212 69 51, info@transparency.lt.

Dalyvių registracija vyks iki rugsėjo 14 d. telefonu (5) 212 69 51 arba el. paštu agne@transparency.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School