Naujienų archyvas

TILS kviečia į dešimtuosius “Žurnalistų pusryčius”

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta gegužės 25, 2010


“Transparency International” Lietuvos skyrius birželio 1 d. kviečia į seminarą „Žurnalistų pusryčiai Nr.10. Kuriant konstruktyvią žiniasklaidą“. „Žurnalistų pusryčiuose“ svečiuosis Michael Gleich, žurnalistas iš Vokietijos, vienas iš „konstruktyviosios žurnalistikos“ pradininkų.Ar žiniasklaida turi ne tik kritikuoti, bet ir siūlyti? Ar ji turi kurti? Ar turi būti konstruktyvi? Ar ji gali konstruktyviai kalbėti apie problemas? Ar tikrai tik bloga naujiena yra gera naujiena?Seminaro metu bus pristatomi inovatyvūs „konstruktyvios žurnalistikos“ metodai bei aptariama, kaip adekvačiai bei profesionaliai nušviesti įvairias problemas (kariniai konfliktai, skurdas, stichinės nelaimės ir t.t.) tiek išsivysčiusiose, tiek besivystančiose pasaulio šalyse.

Seminaro dalyviai bus supažindinami su konkrečiais „konstruktyvios žurnalistikos“ pavyzdžiais bei jų veikimo mechanizmais – tarptautiniais „Peace Counts“„Culture Counts“„Nature Counts“„Ashoka“ taip buvo išrinktas Vokietijos metų socialiniu verslininku (angl. social entrepreneur).

Renginys vyks birželio 1 d. Atviros Lietuvos fondo salėje, Didžioji g. 5-400, nuo 17 val.

Diskusija vyks anglų kalba.

Renginys nemokamas.

Dalyviai registruojami iki gegužės 31 d. telefonu (5) 212 69 51 arba el. paštu sergejus@transparency.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School