Naujienų archyvas

TILS kviečia į "Žurnalistų pusryčių" diskusiją nr. 16. "Ar Baltarusijos žiniasklaida nušvietė 2010 metų Prezidento rinkimus?"

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta kovo 10, 2011


Kovo 17 d. „Transparency International” Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti diskusijoje „Žurnalistų pusryčiai nr. 16: Ar Baltarusijos žiniasklaida nušvietė 2010 metų Prezidento rinkimus?“. Šį kartą diskusijos svečias – nepriklausomos Baltarusijos žurnalistų asociacijos vecepirmininkas, baltarusiškos televizijos „Belsat“ laidų kūrėjas, Europos humanitarinio universiteto dėstytojas Eduardas Melnikovas.

2010 metų gruodžio 19 dieną įvykę Baltarusijos Prezidento rinkimai susilaukė nemažai dėmesio tarptautinėje žiniasklaidoje. Kaip pačios Baltarusijos žurnalistai nušvietė šiuos rinkimus? Kokiais būdais žiniasklaida informavo visuomenę? Kokie buvo suvaržymai, apie ką nenorėta ar negalėta kalbėti? Ko šalies žiniasklaida galėtų pasimokyti iš šių rinkimų?

Į diskusiją kviečiame registruotis iki kovo 16 dienos elektroniniu paštu milda@transparency.lt.

Renginio vieta – Atviros Lietuvos fondo salė, Didžioji g. 5-400.

Renginys vyks kovo 17 d. nuo 18.00 iki 19.30 val. Renginys nemokamas, vyks rusų kalba (bus vertimas į lietuvių kalbą).

Smulkesnės informacijos teirautis: 8 (5) 212 69 51, milda@transparency.lt.

Apie Eduard Melnikov

Žurnalistas, akademikas, visuomenininkas. 1972-1986 m. dirbo Baltarusijos televizijoje laidų politikos, ekonomikos bei visuomeniniais klausimais redaktoriumi. 1986-1991 metais dėstė Politikos ir socialinio administravimo instituto Žurnalistikos fakultete. 1991-1992 metais Eduardas Melnikovas vadovavo komercinėms video gamybos organizacijoms, 1992-1995 – dirbo politinių, visuomeninių laidų rekdatoriumi Baltarusijos televizijoje, taip pat – ėjo Baltarusijos valstybinio radijo ir televizijos komiteto pavaduotojo pareigas. 1995-1999 – ėjo Nepriklausomų valstybių sandraugos vykdomojo sekretoriato spaudos tarnybos vadovo pareigas. Nuo 2000 metų Eduardas Melnikovas yra Baltarusijos žurnalistų asociacijos pirmininkės pavaduotojas, o nuo 2005 metų – dėsto komunikacijos ir žurnalistikos kursus Europos Humanitariniame universitete Vilniuje. Nuo 2006 – dirba televizijos kanalo „Belsat“ koordinatoriumi, taip pat – kassavaitinio „Belsat“ pokalbių šou „Forumas“ autoriumi ir vedėju. Be televizijos programų ir dokumentinių filmų Eduardas Melnikovas yra išleidęs daugiau nei 80 publikacijų, didelė jų dalis – apie žiniasklaidą.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School