Naujienų archyvas

TILS kviečia registruotis į žiniaklaidos mokymus "Kaip profesionaliai ir etiškai raportuoti apie politinius rinkimus?" Kaune

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta sausio 10, 2010


Sausio 22-23 dienomis „Transparency International“ Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti žiniasklaidos mokymuose tema „Kaip profesionaliai ir etiškai raportuoti apie politinius rinkimus?“ Mokymus ves žiniasklaidos mokymų vadovas bei konsultantas Anatolis Verbinas. Daugiau nei 16 metų „Reuters“ agentūros korespondentu buvusioms Tarybų Sąjungos šalims dirbęs Anatolis Verbinas nuo 2002 metų intensyviai veda mokymus įvairiose šalyse. Tarp Anatolio Verbino mokymų klausytojų – tokios organizacijos kaip Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija, „Reuters Foundation“, Europos žurnalistikos centras, Eurazijos fondas, UNICEF, USAID, IREX, naujienų agentūros „RIA Novosti“ ir „Interfax“.

Mokymų metu bus atliekamos simuliacijos: žurnalistai – mokymų dalyviai ruošis įsivaizduojamoje šalyje vyksiantiems rinkimams, analizuos ir diskutuos apie mokymų vadovo pristatomas priešrinkimines ir rinkimų situacijas, taip pat mokinsis rašyti analitinį „straipsnį“. Mokymų pabaigoje dalyviai atliks praktines užduotis žurnalistų darbo etikos klausimais. Simuliuotas situacijas bei atliktas užduotis mokymų dalyviai aptars kartu su mokymų vadovu, praktinių užduočių metu bus naudojamasi kompiuteriais (kompiuteriai bus klasėje, kurioje vyks mokymai).

Mokymai vyks sausio 22 d. 11.00-19.15 val. ir sausio 23 d. 9.00-17.00 val. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto distancinio mokymo klasėje (K.Donelaičio g. 52-314, Kaunas).

Mokymai nemokami, vyks rusų kalba (mokymų vadovas kalba ir angliškai, tad dalyviai galės bendrauti ir angliškai, tačiau užduotys bus atliekamos rusų kalba). Ne Kaune gyvenantiems mokymų dalyviams bus suorganizuota vienos nakties nakvynė (iš sausio 22 d. į sausio 23 d.).

Į mokymus žurnalistus kviečiame registruotis iki sausio 17 dienos elektroniniu paštu milda@transparency.lt. Šiuo adresu dalyvius prašytume išsiųsti užpildytą registracijos anketą. Dalyvių skaičių ribotas – mokymuose galės dalyvauti iki 20 dalyvių.

Smulkesnės informacijos teirautis: (5) 212 69 5, milda@transparency.lt.

Žiniasklaidos mokymai „Kaip profesionaliai ir etiškai raportuoti apie politinius rinkimus?“ yra „Transparency International“ Lietuvos skyriaus iniciatyvos „Žurnalistų pusryčiai“ dalis. Mokymų partneriai – Vytauto Didžiojo universitetas, Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga.

Mokymų programa

Dalyvio registracijos anketaDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School