Naujienų archyvas

TILS prisijungė prie tarptautinio Informacijos laisvės gynėjų tinklo

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 06, 2011


 Šią savaitę TILS tapo tarptautinio tinklo „The Freedom of Information Advocates Network“ (trump. FOIAnet, liet. „Informacijos laisvės gynėjų tinklas“) nariu. Tai – tarptautinis organizacijų ir asmenų, dirbančių teisės gauti informaciją srityje, tinklas, kurio tikslas yra skatinti dalijimąsi gerosiomis praktikomis, bendradarbiavimą ir keitimąsi naujienomis. Visus tinklo narius vienija aktyvus darbas „teisės žinoti“ srityje. Šiuo metu tinklui priklauso daugiau nei 400 asmenų: teisininkų, akademikų, pilietinės visuomenės atstovų bei kitų specialistų. Tinklas rugsėjo 28 d. paskelbė tarptautine Teisės žinoti diena bei šia proga organizuoja įvairius renginius visame pasaulyje.

TILS įsitikinimu, informacijos laisvė ir piliečių teisė gauti informaciją ženkliai prisideda prie skaidrios visuomenės kūrimo. Šioje srityje TILS aktyviai dirba nuo 2010 metų pabaigos, kai pradėjo įgyvendinti Jungtinės Karalystės ambasados Lietuvoje finansuojamą projektą "Piliečių įgalinimas per informacijos prieinamumą".

TILS tiki, kad tapęs šio tinklo nariu, Skyrius turės galimybę ne tik pasisemti naujų idėjų iš kitų tinklo narių, bet ir turės erdvę pasidalinti savo patirtimi, įgyta įgyvendinant projektus Lietuvoje.

Daugiau apie FOIAnet galite sužinote čia:http://www.foiadvocates.net/Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School