Naujienų archyvas

TILS projektų direktorė Jolanta Piliponytė moderavo diskusiją korupcija ir verslo etikos kodeksas konferencijoje "Atsakingas verslas visuomenėje". Organizatoriai: Jungtinių Tautų vystymo programa, Pasaulio Banko atstovybė Lietuvoje, “Investors’ Forum”.

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta lapkričio 30, 2004


Pagrindinis konferencijos tikslas – pristatyti korporacinės socialinės atsakomybės idėją ir Pasaulinio susitarimo (angl. Global Compact) iniciatyvą, jos naudą verslui ir inicijuoti diskusiją, padėsiančią sukurti atsakingo verslo įmonių tinklą Lietuvoje.

Diskusijos apie korupciją ir verslo etikos kodeksą metu buvo pristatyta korupcijos problematika, aptarta verslo etikos svarba ir nauda verslui. Pristatyti praktiniai pavyzdžiai: „Constructus” ir „Commercial Union Lietuva gyvybės draudimas”. Aptartos problemos, kylančios diegiant ir įgyvendinant verslo etikos kodeksus. Diskutuota, kaip įmonės galėtų prisidėti prie korupcijos prevencijos ir korupcijos apraiškų mažinimo Lietuvoje.

Konferencijos „Atsakingas verslas visuomenėje” (lapkričio 29 dieną) metu buvo priimta deklaracija, patvirtinanti Lietuvos verslo įmonių siekį dirbti socialiai atsakingai.

Daugiau informacijos bei deklaracijos tekstą rasite Jungtinių tautų vystymo programos Lietuvoje interneto svetainėje – http://www.undp.lt/lt/Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School