Naujienų archyvas

TILS ieško savanorių pasaulinei Vasaros mokyklai

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta balandžio 11, 2014


*savanorystė- gyvenimo universitetas be stojamųjų*

70 skirtingų tautybių? 150 jaunų profesionalų iš skirtingų pasaulio kampelių? Vilniuje? TAIP, Vilniuje!!! Apkeliauk pasaulį per savaitę neišvykdamas iš Lietuvos!

Transparency International Lietuvos skyrius jau penktus metus organizuoja pasaulinę skaidrumo vasaros mokyklą @ Daugiau info: http://transparencyschool.org (liepos 7-13 dienomis). Čia kasmet susirenka daugybė jaunų, entuziastingų, inteligentiškų ir atsidavusių žmonių vienam tikslui- padaryti pasaulį geresnį. Ir kaip kiekvienais metais, ieškome savanorių komandos, kuri mums padėtų organizaciniais klausimais!

Nori pasidalinti savo mintimis su mergina iš Azerbaidžano, po minutės pabendrauti su vaikinu iš Egipto ir toliau lėkti klausytis nerealios lektorės iš Rusijos paskaitos? Mes tavęs laukiame čia! Pažadame, kad bus žiauriai intensyvi savaitė, kuri pareikalaus daug jėgų, bet viena galime pažadėti- ne tik susirasi puikių draugų, bet viskam pasibaigus sakysi- aš čia būsiu ir kitais metais!

Siųsk savo CV ir trumpą motyvacinį laišką info@transparency.lt ir mes su Tavim susisieksime! Daugiau info: http://transparencyschool.org/

Kilo klausimų ir norėtum atsakymo iš pirmų lūpų?
Greta bei Austė, 2013 metais savanoriavusios mūsų vasaros mokykloje, mielai į juos visus atsakys:
kapugret@icloud.comaustelink@hotmail.com

Su saulėtais linkėjimais,

Rūta, Karolis, Sergėjus, Rugilė, Ingrida ir Raminta Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School