Naujienų archyvas

“Transparency International” Lietuvos skyrius – vienas iš Global Integrity Iššūkio ‘09 laimėtojų

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta balandžio 18, 2009


Tarptautinė nevyriausybinė organizacija “Global Integrity” po intensyvaus balsavimo organizacijos tinklapyje paskelbė Global Integrity Iššūkio ’09 laimėtojus. Jais tapo nevyriausybinės organizacijos iš Kamerūno, Rumunijos, Bulgarijos bei “Transparency International” Lietuvos skyrius (TILS). Trečiosios vietos laimėtojai Bulgarija ir Lietuva gavo 500 USD vertės piniginį prizą.

“Global Integrity” yra tarptautinė nevyriausybinė organizacija, kuri renka ir analizuoja informaciją apie valdžios struktūrų veiklą ir korupcijos tendencijas visame pasaulyje. Konkursas Global Integrity Iššūkis yra skirtas išskirti, skatinti ir remti projektų idėjas, pristatančias novatoriškas bei lokaliai pritaikomas strategijas, skirtas “Global Integrity” metiniame pranešime nurodomų probleminių įžvalgų sprendimui.

TILS projekto idėja skirta piliečių, pranešančių apie korupcijos atvejus, apsaugai. Anot „Global Integrity“, dabartinių valdymo mechanizmų efektyvumo gerinimas tiesiogiai adresuojant „įgyvendinimo trūkumą“ Lietuvoje, identifikuotą „Global Integrity“ metiniame pranešime, yra stipriausia TILS idėjos pusė.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School