Naujienų archyvas

Vilniuje Liepos 5-9 d. vyks pirmoji tarptautinė "Transparency International" antikorupcinė mokykla

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta birželio 18, 2010


Anglų kalba dėstomo savaitės trukmės kurso metu daugiau nei 65 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Armėnijos, Gruzijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos, Kosovo, Lenkijos ir JAV turės galimybę pasisemti patirties iš geriausių tarptautinių ir vietinių antikorupcijos ekspertų, sužinos apie korupcijos priežastis ir apraiškas, susipažins su priemonėmis, kuriomis galima užtikrinti didesnį skaidrumą.

Mokyklos tikslas – suteikti jaunimo lyderiams galimybę dalintis geriausia skaidrumo ir atskaitingumo praktika bei skatinti jų siekius tapti atsakingesniais savo šalių piliečiais.

Vasaros mokyklos dalyviai klausys pripažintų viešojo ir privataus sektorių ekspertų paskaitas, turės galimybę užduoti jiems rūpimus klausimus diskusijų metu. Renginyje pranešimus skaitys tarptautiniai antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai, „Transparency International“ Sekretoriato bei regioninių padalinių, kitų nevyriausybinių organizacijų, pilietinių iniciatyvų, antikorupcinių Lietuvos žinybų atstovai.

Mokyklą remia Juodosios jūros regioninio bendradarbiavimo fondas, Suomijos bei JAV ambasados Vilniuje ir „Transparency International“ Sekretoriatas.Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School