Pranešimai spaudai
Transparency School

Vilniuje prasideda dešimtoji tarptautinė Skaidrumo mokykla

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta liepos 08, 2019


Šią savaitę, liepos 8 – 14 dienomis, Vilniuje vyks dešimtoji tarptautinė „Transparency International“ Skaidrumo mokykla, kurioje dalyvaus 140 jaunimo lyderių iš beveik 60 pasaulio šalių. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio renginys pasaulyje, nuo mokyklos pradžios jau subūręs daugiau nei 1000 dalyvių. Mokykla vyks Mykolo Romerio universitete.

Savaitės trukmės mokykloje dalyviai lankys intensyvius antikorupcijos kursus, kurių metu sužinos apie korupcijos priežastis ir kartu su mokyklos lektoriais ieškos būdų, kaip siekti daugiau skaidrumo ir pasipriešinti korupcijai kasdieniame gyvenime savo šalyse. Ypač daug dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams lavinti, naujausioms antikorupcijos tendencijoms aptarti, taip pat – kaip įtraukti gyventojus į pilietines iniciatyvas per meną ar kitus mažai išbandytus būdus.

Savo patirtimi su dalyviais dalinsis geriausi antikorupcijos ir skaidrumo ekspertai iš Estijos, Italijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lietuvos, Kenijos, Meksikos, Nyderlandų Karalystės, Portugalijos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos, Slovakijos, Vokietijos ir Ukrainos.

Mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu.

Šalių, iš kurių atvyko Skaidrumo mokyklos dalyviai, žemėlapį galite rasti čia.

Šiemet prie mokyklos organizavimo prisidėjo „Transparency International“ pasaulinis sekretoriatas, Europos Komisija, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos ambasados.

Daugiau apie mokyklą: www.transparencyschool.org

Mokyklos programa: www.transparencyschool.org/programme

Daugiau informacijos: Sergejus Muravjovas, info@transparency.lt, +37068997579Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School