Naujienų archyvas

Vilniuje vyks „Transparency International“ tarptautinė vasaros mokykla

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta kovo 29, 2010


2010 m. liepos 5-9 dienomis, Mykolo Romerio Universitete vyks „Transparency International“ antikorupcinė vasaros mokykla. Tai bus pirmasis tokio pobūdžio akademinis renginys posovietiniame regione. Mokykla skirta paskutinių kursų universiteto studentams ir jauniesiems profesionalams iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Rusijos ir Ukrainos.

Savaitės trukmės kurso metu dalyviai turės galimybę pasisemti patirties iš geriausių tarptautinių ir vietinių antikorupcijos ekspertų, sužinos apie korupcijos priežastis ir apraiškas, susipažins su priemonėmis, kuriomis galima užtikrinti didesnį skaidrumą. Dalyviai taip pat bus skatinami įsitraukti į ir inicijuoti antikorupcines iniciatyvas savo šalyse.

Užsiėmimai vyks anglų kalba.

Vasaros mokyklą organizuoja „Transparency International“ Lietuvos skyrius, bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio Universitetu.

Mokyklą remia Juodosios jūros regioninio bendradarbiavimo fondas, Suomijos bei JAV ambasados Vilniuje ir „Transparency International“ Sekretoriatas.

„Transparency International“ Lietuvos skyrius skelbia studentų atranką į tarptautinę vasaros mokyklą. Paraiškos yra priimamos iki gegužės 16 d. Yra galimybė gauti pilną dalyvio stipendiją.

Daugiau informacijos www.tischool.ltDaugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School