Iniciatyvos

Sąžiningumo mokyklų tinklas

Atgal
Meniu

TILS

Paskelbta lapkričio 19, 2015


„Sąžiningumo mokyklų tinklas“ yra neformali iniciatyva, prasidėjusi 2014 m. gruodžio 9-ąją, prie kurios gali prisijungti bet kuri sąžiningumo ir skaidrumo vertybes puoselėjanti Lietuvos mokykla. Tinklo tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Sužinokite, kaip galite prisijungti prie šios iniciatyvos ČIA.

Per septynerius metus tinklas išaugo beveik keturis kartus: 2014 m. gruodį iniciatyvą pradėjo 50 mokyklų, dabar jų – 201. Tapdamos „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ narėmis, mokyklos pasirašo Sąžiningumo deklaraciją, o moksleiviai ne tik įsitraukia į diskusiją apie sąžiningumą, bet ir pasižada jo siekti. Prie iniciatyvos prisijungusias mokyklas galite pamatyti čia.


pasizadejimai

Sekite „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ naujienas mūsų Facebook paskyroje.


TINKLO AMBASADORIAI

46 jaunieji profesionalai prisideda prie „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ palaikymo ir susitikdami su moksleiviais dalinasi savo patirtimi bei diskutuoja apie sąžiningumo svarbą.

Norite tapti „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ ambasadore(-iumi)? Susisiekite su mumis! 

agne_new.jpg__150x200_q90_crop_upscale  Aleksas  algirdas_lapinskas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  andrius_stockunas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  Andrius LSS

Agnė Markauskaitė
Esu Agnė Markauskaitė, prieš keletą metų baigiau politikos mokslų studijas ir šiuo metu darbuojuosi Pilietinės visuomenės institute, o nuo mažens priklausau Ateitininkų organizacijai. Turbūt dėl šių priežasčių įpratau nuolat savęs klausti: „Kaip galiu prisidėti prie Lietuvos kūrimo ir puoselėjimo?“. Įsijungdama į sąžiningumo akcijas mokyklose – tikiu, kad prisidedu prie atsakymo į mane kamuojantį klausimą radimo.

Aleksandr Špilevoj
Esu Aleksandr, baigęs aktorystės studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu vaidinu Lietuvos rusų dramos teatre, Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre ir kituose nepriklausomuose teatrų projektuose. Taip pat mokau aktorystės meistriškumo Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje ir savo įsteigtoje teatro mokykloje „Meno alchemija“. Šiuo metu be aktorystės ir režisūros pasinėriau į rašymą, mokausi dramaturgijos ir scenarijaus rašymo. Visoje savo kūryboje ir veikloje ieškau dialogo su žiūrovu, skaitovu ar klausytoju, tad tikiuosi jį atrasti ir su Jumis.

Algirdas Lapinskas
Aš esu Algirdas Lapinskas, esu JPP „Kurk Lietuvai“ regionų projekto alumni. Šiauliuose dalyvauju „Baltųjų pirštinių“ iniciatyvoje ir esu atsakingas už Šiaulių miesto koordinavimą. Mokiniams ketinu surengti interaktyvią pamoką apie nesąžiningumą mokykloje ir korupcijos suvokimą.

Andrius Stočkūnas
Visuomet mėgau išnaudoti gyvenime pasitaikančias galimybes. Studijų mainai Amerikoje, Lenkijoje, darbas Londone pridėjo optimizmo bei leido sukaupti nemažai idėjų. Esu politikos mokslų bei Marketingo specialistas. Marketingas ir politika yra neatsiejama mano  gyvenimo dalis – tai mano studijos, hobis bei darbas. Savo neeilinės pamokos su moksleiviais metu atskleisiu receptą, kaip tapti turtingu studentu, kartu spėliosime, kas valdo Lietuvos miestus.

Andrius Zalitis
Esu Andrius, studijuoju teisę Mykolo Romerio universitete. Daugiau nei ketverius metus esu aktyviai įsitraukęs į visuomeninę veiklą,  sprendžiant ir akademinio sąžiningumo klausimus Lietuvos aukštajame moksle.  Esu įsitikinęs, jog Lietuvoje visų klausimų sprendimas ir judėjimas į priekį prasideda nuo švietimo, todėl su moksleiviais noriu pasikalbėti apie sąžiningumą ir išgirsti jų nuomonę.


antas_alisauskas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  arnoldas_pikzirnis.jpg__150x200_q90_crop_upscale  dovile.png__150x200_q90_crop_upscale  dovydas_img_0056.jpg__150x200_q90_crop_upscale  Egle K.

Antas Ališauskas
Esu Antas Benas Ališauskas, politikos mokslų studentas VU TSPMI, fotografas. Daug savanoriauju, užsiimu lietuvišku folkloru, keliauju po Lietuvą. Noriu su moksleiviais pasikalbėti, išgirsti, kas jiems yra sąžiningumas.

Arnoldas Pikžirnis
Prieš daugiau nei ketverius metus, pirmąsyk išvykdamas studijuoti į Mastrichto universitetą, labai aiškiai žinojau, kad baigęs studijas noriu ir privalau grįžti į Lietuvą. Tikiu, kad čia galiu prasmingai prisidėti prie modernios ir pažangios Lietuvos kūrimo. Noriu apie tai pasikalbėti ir su Lietuvos moksleiviais.

Dovilė Radavičiūtė
Esu Dovilė, dirbu rinkos tyrimų kompanijoje UAB „RAIT“, kuri yra „Baltosios bangos“ iniciatyvos narė.  Noriu su moksleiviais pasikalbėti apie tai, kodėl sąžiningumas yra svarbus versle.

Dovydas Kaminskas
Esu Dovydas Kaminskas, vienas iš iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ koordinatorių. Baigiau teisės bakalauro studijas Mykolo Romerio Universitete bei teisės magistro studijas Kopenhagos Universitete. Esu žmogus, kuriam rūpi Lietuvos ir jos žmonių ateitis, noriu, kad visi kartu sukurtume bendruomenę su dideliu socialiniu kapitalu, todėl džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie tokių iniciatyvų kaip „Baltosios pirštinės“ ir „Sąžiningumo mokyklų tinklas“.

Eglė Kruliauskaitė
Esu Eglė, TEDxVilnius turinio koordinatorė. Savo gyvenimą visapusiškai sieju su TED motto „Ideas Worth Spreading“ todėl ir moksleiviams noriu papasakoti, kaip atsakinga savanorystė gali padėti formuoti visuomenę, kuri kuria, mokosi, padeda ir atsakingai žiūri į ateitį. Sąžiningumas – vienas iš svarbiausių įrankių tai pasiekti.


IMG_0037  eimantas_matulaitis.jpg__150x200_q90_crop_upscale  Emilija  Gintare  goda_karalyte.jpg__150x200_q90_crop_upscale

Eglė Rekašiūtė
Esu pasirinkusi teisininkės profesiją, o sąžiningumas ir teisingo elgesio modelio pasirinkimas yra vienos iš pagrindinių šios profesijos vertybių. Noriu padėti jauniems žmonės kuo anksčiau suprasti sąžiningumo svarbą tiek kasdienėje, tiek profesinėje veikloje bei pasidalinti sukaupta universitetine bei praktine patirtimi.

Eimantas Matulaitis
Esu JPP „Kurk Lietuvai“ savivaldybių programos alumnas, baigęs ekonomikos bakalaurą, dirbęs analitinį ir vadovaujamąjį darbą finansų institucijose. Laisvalaikiu vystau ekonomikos konferencijos ir kūrybinių dirbtuvių projektą. Su jaunaisiais kolegomis mokyklose noriu pasikalbėti apie sąmoningą dalyvavimą ekonominiuose santykiuose.

Emilija Beržanskaitė
Baigiau verslo vadybos ir teisės studijas IE universitete Ispanijoje. Vasarą savanoriavau „Transparency International“ Lietuvos skyriuje ir prisidėjau prie Skaidrumo mokyklos organizavimo. Į Lietuvą grįžtu nedažnai, tačiau su kiekviena pasitaikiusia galimybe stengiuosi prisidėti prie visuomeninių iniciatyvų ir idėjų apie skaidrumą skleidimo.

Gintare Gedrimaitė
Esu Gintarė, skaičiuojanti beveik 11 metų patirtį įvairiose nevyriausybinėse organizacijose, kuriose dirbu su įvairaus pobūdžio socialiniais projektais, keičiančiais žmones ir pasaulį. Tikiuosi, kad diskusijų metu su moksleiviais suprasime, kuo sąžiningumas ir skaidrumas yra neatsiejami nuo tų pokyčių, kuriuos norime matyti savo aplinkoje, ir kuo čia svarbi asmeninė atsakomybė.

Goda Karalytė
Pagal išsilavinimą esu teisininkė ir noriu pasikalbėti su moksleiviais apie sąžiningumo svarbą tiek išsilavinimo, tiek profesinėje srityje.


ignas_rubikas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  ineta.jpg__150x200_q90_crop_upscale  ingrida_urbonaite.jpg__150x200_q90_crop_upscale  jonas_rimavicius_1.jpg__150x200_q90_crop_upscale  julius_alisauskas.jpg__150x200_q90_crop_upscale

Ignas Rubikas
Esu Ignas, mokiausi psichologijos ir filosofijos dalykus Anglijoje, Oksfordo universitete, esu JPP „Kurk Lietuvai“ alumnas. Man visada rūpėjo užsienio lietuvių istorijos, todėl aktyviai dalyvauju jaunimo sąjungų veikloje, šiuo metu esu Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos vicepirmininkas. Mėgstu pabūti vienas, dainuoju ir šoku folklorą, ir domiuosi meditacija.

Ineta Gedrimaitė
Esu Ineta, šiuo metu studijuoju politikos mokslus VU TSPMI. Nusprendžiau prisijungti prie sąžiningumo akcijos mokyklose, nes tikiu visuomeninės veiklos svarba ne tik bendrojo gėrio kūrimui, bet ir asmeniniam tobulėjimui.

Ingrida Urbonaitė
Studijuoju Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, trečiame kurse. Visai neseniai pradėjau savanoriauti „Transparency International“ Lietuvos skyriuje. Noriu prisidėti prie skaidrumo ir sąžiningumo užtikrinimo Lietuvoje.

Jonas Rimavičius
Esu Jonas, „LT Big Brother“ programos dalyvis. Dirbu  banke ir su moksleiviais noriu pasidalinti savo įžvalgomis apie sąžiningumo įtaką profesinei reputacijai.

Julius Ališauskas
Mokausi Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir prisijungiau prie šios iniciatyvos, kadangi tikiu, jog moksleiviai yra imlūs naujovėms. Labai noriu su jais pasikalbėti apie kyšininkavimą sveikatos apsaugos sektoriuje. Ar gydytojas, negavęs kyšio, pakenks pacientui operacijos metu?


justa_arlauskaite.jpg__150x200_q90_crop_upscale  justina_minko.jpg__150x200_q90_crop_upscale  kazys_pupinis.jpg__150x200_q90_crop_upscale  kristina  copy_of_laura.jpg__150x200_q90_crop_upscale

Justa Arlauskaitė
Esu Vytauto Didžiojo universiteto 4 kurso studentė, studijuoju matematiką ir jos taikymą bei specializuojuosi biomedicinos srityje. Taip pat  lankau gretutines psichologijos studijas ir priklausau Ateitininkų federacijos studentų sąjungai. Priklausau VDU folkloro ansambliui „Linago“ ir jau šešis metus groju vargonais Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje vaikų mišiose. Mokykloje su moksleiviais noriu pasikalbėti, kodėl jie nusirašinėja ir ar suvokia tai kaip problemą.

Justina Minko
Esu Pietų Danijos universiteto studentė. Noriu prisidėti prie šios akcijos, nes esu už skaidrumą Lietuvos mokyklose!

Kazys Pupinis
Mokiausi VU Filosofijos ir Politikos mokslų fakultetuose, esu JPP „Kurk Lietuvai“ alumnas, šiuo metu dirbu Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje.  Noriu pasikalbėti su moksleiviais apie tai, ką kiekvienas iš jų gali padaryti, kaip gali rasti sprendimus į jiems rūpimus klausimus.

Kristina Baranovaitė
Troškimas pažinti visuomet mane skatino išnaudoti gyvenimo suteikiamas galimybes. Studijos Turkijoje ir Norvegijoje, stažuotės Londone ir Europos Parlamente, profesionalus darbas Meksikoje ir Kolumbijoje, gausybė tarptautinių projektų bei kelionės po pasaulį formavo ir keitė mano pasaulėžiūrą. Dabar noriu pasidalinti savo patirtimi ir įkvėpti moksleivius ieškoti būdų kaip išreikšti save, kaip drąsiai išsikelti sau iššūkius bei atskleisti savo talentus. Trokštu matyti klestinčią, pažangią Lietuvą, o tai įmanoma tik puoselėjant skaidrumo vertybes.

Laura Valauskaitė
Išvažiavau iš Lietuvos genama per kraštus trykštančio entuziazmo bei troškimo pažinti, išmokti ir kurti geresnį pasaulį. Tuo metu ne tik Lietuva atrodė per maža, bet ir „jūra buvo iki kelių“. Taip akademinio ir profesinio gyvenimo vingiai atvedė mane į Armėniją, Italiją ir Vengriją. Pasaulio neišgelbėjau, tačiau įgijau vertingos patirties ir žinių. Visada žinojau, kad vėliau ar anksčiau grįšiu į Lietuvą. Esu JPP „Kurk Lietuvai“ alumnė. Prisijungiau prie šios iniciatyvos, kadangi noriu pasidalinti savo patirtimi su moksleiviais.


lukas_alijosius.jpg__150x200_q90_crop_upscale  lukas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  mante_makauskaite_1.jpg__150x200_q90_crop_upscale  MArtynas  martynas_pilkis_2.jpg__150x200_q90_crop_upscale

Lukas Alijošius
Šiuo metu siekiu magistro laipsnio Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, o bakalauro studijas baigiau Essex universitete, Jungtinėje Karalystėje. Prisijungiau prie šios akcijos, kadangi man įdomu išgirsti moksleivių nuomonę apie nusirašinėjimą mokykloje.

Lukas Kornelijus Vaičiakas
Esu Lukas Kornelijus Vaičiakas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentas. Baigiau kadenciją „Lietuvos mokinių parlamente“, „Mokomajame Europos parlamente“ bei kitose organizacijose ir projektuose, todėl studijuodamas vis pasigendu bendravimo su moksleiviais. Kadangi pats prisijungiau prie „Baltųjų pirštinių“ iniciatyvos, todėl ir su moksleiviais norėčiau pasikalbėti apie skaidrumą ir korupciją. Ypatingai įdomu būtų susitikti su moksleiviais iš mažesnių Lietuvos miestų.

Mantė Makauskaitė
Noras pažinti ir suprasti pasaulį, suvokti, kaip jis veikia, kodėl keičiasi, atrasti, kokią vietą jame užima mano šalis ir aš, kaip sąveikauja skirtingos kultūros ir idėjos, ir kokią įtaką ta sąveika turi pasaulio tvarkai, mane vedė nuo politikos mokslų Vilniuje iki… Afrikos studijų Kopenhagoje. Manau, kad sveikai ir dinamiškai visuomenei būtina idėjų kaita. Noriu pasikalbėti su moksleiviais ir išgirsti jų idėjas.

Martynas Bagdonas
Esu Martynas, studijavau elektronikos inžineriją, nes tai mane žavėjo jau nuo mokyklos laikų (įsivaizduodavau kaip kuriu robotus ir dirbtinio intelekto sistemas). Tikiu ir žinau, jog esant įkvėpimui ir norui tobulėti, nesąžiningas elgesys išnyksta savaime. Tikiu, kad tai, ką darome šiandien, ženkliai prisideda prie to, kas būsime rytoj. Mano pasirinktas kelias į asmeninį tobulėjimą yra kelionės po pasaulį. Su moksleiviais noriu pasikalbėti apie tai, kas juos įkvepia, kuo jie nori būti ir kokiu būdu siekia savo tikslų.

Martynas Pilkis
Kaunietis, smalsuolis, idealistas. Esu žmogus, kurio pomėgis yra vis keisti savo pomėgius. Viešosios politikos analizės magistrantūros studentas. Buvęs Lietuvos jaunimo tarybos valdybos narys, Moksleivių ateitininkų sąjungos pirmininkas. Kovotojas su nusirašinėjimu nuo… penktos klasės. Mėgstu pasakoti istorijas – tikras istorijas.


martynas_zekas_2.jpg__150x200_q90_crop_upscale    migle_satkauskaite.jpg__150x200_q90_crop_upscale  migle_viselgaite.jpg__150x200_q90_crop_upscale  modestas_new.jpg__150x200_q90_crop_upscale  saimonas_sabeckis.jpg__150x200_q90_crop_upscale

Martynas Žėkas
Šiuo metu dirbu viešajame sektoriuje, audito srityje. Visada aktyviai domėjausi politiniais ir ekonominiais reiškiniais Lietuvoje, todėl noriu pasidalinti savo patirtimi su moksleiviais ir padiskutuoti, ką sąžiningumas reiškia mums visiems.

Miglė Satkauskaitė
Baigiau Kino režisūros studijas Londone, metus studijavau Bohemijos sotinėje – Prahoje, vėliau dirbau Afganistane nevyriausybineje organizacijoje Afghan New Generation Organisation mokydama jaunuolius kurti dokumentinius filmus. Noriu su moksleiviais pasidalinti savo patirtimi bei istorijomis iš Afganistano.

Miglė Viselgaitė
Esu Miglė, politikos mokslų studentė, ateitininkė, Moksleivių Ateitininkų sąjungos valdybos narė. Savanoriauju vaikų stovyklose, dalyvauju akademiniuose studentų bei moksleivių renginiuose. Taip pat šiek tiek muzikuoju, grožiuosi Lietuvos nuostabumu ir nekantrauju vėl pasimatyti su moksleiviais.

Modestas Stukas
Šiuo metu studijuoju politikos mokslus Vilniaus universitete. Domiuosi ne tik politikos mokslais ir tarptautinių santykių teorijomis, bet ir kiekybinių metodų analize. Manau, jog sąžiningumas ir pasitikėjimas pilietinėje visuomenėje yra labai svarbūs, todėl susitikimų su moksleiviais metu norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir pasikalbėti su moksleiviais apie sąžiningumą rinkimų metu.

Saimonas Sabeckis
Esu Saimonas, šiuo metu gyvenu Vilniuje, kur studijuoju teisę Kazimiero Simonavičiaus universitete bei elektronikos inžineriją Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Netikiu, kad gyvenime siekti profesinės sėkmės leidžia tik diplomas ar akademinė veikla, tad aktyviai įsitraukiu į visuomeninę veiklą. Tai leidžia man realizuoti savo idėjas, pritaikyti teorijoje išmoktus dalykus praktiškai, bei suprasti, kokių gebėjimų man trūksta. Todėl ir moksleiviams noriu pasiūlyti išbandyti save įvairiose veiklose, kadangi manau, jog tai yra raktas į sėkmę!


tbaltramonaitis-01-2.jpg__150x200_q90_crop_upscale  teodora_jurcyte.jpg__150x200_q90_crop_upscale  tomas.jpg__150x200_q90_crop_upscale  une_kaunaite.jpg__150x200_q90_crop_upscale  DariusStonys

Tautvydas Baltramonaitis
Esu Tautvydas, Kauno technologijos universiteto Kultūros centro vadovas. Gyvenime nuolat siekiu savo užsibrėžtų tikslų, o vienas iš jų – sąžiningumas. Manau, jog jei žmogus neišliks sąžiningas sau ir kitiems – jis sužlugs. Su moksleiviais norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir išgirsti jų nuomonę apie sąžiningumą.

Teodora Jurčytė
Aš esu Teodora Jurčytė, grafikos studentė iš Vilniaus Dailės Akademijos. Jau nemažai metų priklausau Ateitininkų federacijai. Džiaugiuosi tuo, nes būtent ši organizacija mane ugdė ir ugdo labai įvairiapusiškai, joje geriausiai atpažinau savo talentus, sugebėjimus, netgi gyvenimo tikslą bei prasmę, o kartu ir svajones. Šiais metais buvau išrinkta į moksleivių sąjungos valdybos sudėtį, taip pat tapau moksleivių ateitininkų sąjungos pirmininke, viliuosi, kad kartu su kitais ateitininkais bei visais, kurie tam neabejingi, galėsime kuo daugiau prisidėti prie Lietuvos moksleivių gerovės, kad su kantrybe ir atsidavimu tarnautume  visų žmonių, o tuo pačiu savo Tėvynės Lietuvos ateities labui.

Tomaš Jenkelevič
Studijavau politikos mokslus Varšuvos Universitete. Studijų metu buvau išvykęs pagal mainų programą į Maltą, taip pat aktyviai dalyvavau tiek universiteto, tiek visuomeninėje veikloje. Po studijų stažavausi Europos Parlamente. Su moksleiviais noriu pasidalinti savo patirtimi ir paskatinti juos aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Unė Kaunaitė
Baigiau Vilniaus Licėjų, išvažiavau studijuoti psichologijos ir socialinės antropologijos St Andrews universitete Škotijoje, grįžusi į Lietuvą prisijungiau prie JPP „Kurk Lietuvai“ programos, kur dirbau Švietimo ir mokslo ministerijoje su tiksliųjų ir gamtos mokslų skatinimu. Visą gyvenimą mane lydėjo ir kūryba: baigiau Skalvijos kino akademiją, taip pat esu išleidusi du romanus: „Sudie, rytojau“ ir „Žmonės iš Alkapės“. Jaunimui rašau žurnale „Pašvaistė“, taip pat jau antrus metus dėstau Nacionalinėje moksleivių akademijoje. Norėčiau papasakoti jauniems žmonėms apie sąžiningumą, kūrybiškumą ir rašymą, darbą viešajame sektoriuje bei studijas užsienyje.

Darius Stonys
Savo gyvenimą skiriu nuoširdžių santykių kūrimui. Tikiu žmonių gerumu ir stengiuosi jo grožį atrasti kasdieniuose dalykuose. Savanoriauju organizacijoje LKJBS „Žingsnis“ ir siekiu, kad stiprus jaunimas būtų įgalintas veikti, atskleisti savo idėjas ir gerus, sąžiningus darbus. Studijuoju Vilniaus universitete, puoselėju mokymosi visą gyvenimą idėją. Labiausiai žaviuosi pedagogais, kurie besąlygiška meile augina svajonių kupinus vaikus. Tai – žmonės, kurie kitiems padeda tapti šiltomis, rūpestingomis asmenybėmis. Tikiuosi ir pats gyvenime reikšmingai prisidėti prie šio tikslo.


     

Deimantė Žemgulytė

Esu Deimantė, šiuo metu studijuoju Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Su džiaugsmu prisidedu prie sąžiningumo mokyklų iniciatyvos, nes tai puiki galimybė ne tik pasidalinti savo patirtimi bei mintimis su moksleiviais, bet ir išgirsti moksleivių įžvalgas apie tai, kas neturėtų būti svetima nei vienam – sąžiningumą ir atsakomybę.

Justina Linartaitė

Esu Justina Linartaitė, šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ISM Universitete. Noriu padiskutuoti su moksleiviais apie tai, ką jiems reiškia sąžiningumas, įkvėpti juos apgalvoti kasdienius sprendimus, turinčius įtaką geresnei Lietuvos ateičiai.

Karolis Granickas

Esu Karolis, „Open Contracting Partnership“ vyresnysis programos vadovas. Anksčiau „Transparency International“ Lietuvos skyriuje daugiausiai dirbau su piliečių įtraukimu į sprendimų priėmimo procesą naudojant informacijos ir komunikacijos technologijas. Kartu su „EPSI Platform“, „Open Knowledge International“ bei  „Atvirų duomenų institutu“ prisidėjau prie pasaulinės advokacijos už atvirus duomenis. Esu baigęs tarptautinės teisės studijas Vestminsterio universitete bei Europos Sąjungos teisės studijas Mastrichto universitete.

Kornelija Viečaitė

Esu Kornelija, Vytauto Didžiojo universitete baigiau tarptautinės politikos ir vystymo studijas, šiuo metu dirbu laisvai samdoma žurnaliste ir vertėja. Labai noriu parodyti moksleiviais, kaip svarbu ir reikalinga būti pilietiškai aktyviems bei kurti savo sąžiningą bei skaidrią Lietuvą. Noriu pasidalinti patirtimi ir pasistengti, kad kiekvienas moksleivis pasiektų didžiausią savo potencialą bei suvoktų, koks iš tiesų jis yra beribis.

Tomas Černiauskas

Esu Tomas Augustinas Černiauskas, Vilniaus universiteto socialinės politikos trečiakursis. Šiuo metu esu „Transparency International“ Lietuvos skyriaus savanoris. Studijoms bei savanorystei mane pastūmėjo noras asmeniškai prisidėti prie problemų sprendimo ir geresnės ateities kūrimo.  Studijuojant universitete ir besimokant savarankiškai teko suvokti, jog laisvės, kuriomis šiai dienai galime džiaugtis, reikalauja savotiško grįžtamojo ryšio, dažniausiai atsakingumo, sąžiningumo arba pagarbos forma.

Viktorija Laurinavičiūtė

Esu Viktorija, VU TSPMI viešosios politikos analizės magistrantūros studijų programos studentė. Studijuodama politikos mokslus vis labiau ir labiau suprantu, kaip svarbu valstybėje turėti aktyvią pilietišką visuomenę. Manau, kad tokią visuomenę ugdyti reikia nuo pat mažų dienų, todėl ypač svarbu apie tai diskutuoti dar mokykloje. Prisidėdama prie „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ ambasadorių noriu moksleiviams parodyti, kad jie, nors ir mažais žingsneliais, bet gali labai svariai prisidėti prie savo klasės, mokyklos, miesto ir net visos valstybės sąžiningumo ir skaidrumo didinimo.


 

INICIATYVOS DRAUGAI:

kurk_lietuvai_logo_transparent_background-01.png__185x90_q90_crop_upscale      sazines_frontas.png__143x90_q90_crop_upscale          logobp.jpg__91x90_q90_crop_upscale         ateitininku_logo.jpg__61x90_q90_crop_upscale     pvi_logo-juodas.png__200x75_q90_upscaleTEDxVilnius

LSS logo naujas        bb_logo_su_sukiu_2.jpg__161x80_q90_crop_upscale     logo_1_1.png__150x90_q90_upscale               Daugiau apie mūsų veiklą

Politikos skaidrumas
Viešųjų finansų skaidrumas
Verslo skaidrumas
Žiniasklaidos skaidrumas
Antikorupcinis ugdymas
Dalyvaujamasis biudžetas
Transparency School